Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST5R008B
ST5R008B
ST5R008B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5R008B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5R008B
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 5 OHM 20% 8A 1.78MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5R008B Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 5 OHM 20% 8A 1.78MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4258 pcs Φύλλο δεδομένων ST5R008B Drawing
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 70 mOhms
R25 ° C 5 Ohms Συσκευασία Bulk
μόλυβδος Απόσταση 0.395" (10.03mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 1.15" (29.21mm) Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 8A 1.15" (29.21mm)
Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 8A εγκρίσεις -