ST5R33DEMOBOARD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5R33DEMOBOARD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5R33DEMOBOARD
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DEMO BOARD FOR ST5R33MTR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5R33DEMOBOARD Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 2832 pcs Φύλλο δεδομένων ST5R00 Series
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 3.3V
Τάση - Είσοδος - Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ST5R33MTR
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τοπολογία Boost Έξοδοι και Τύπος 1, Non-Isolated
Αλλα ονόματα 497-5852 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Up Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα - Αλλαγή 150kHz Λεπτομερής περιγραφή ST5R33MTR - DC/DC, Step Up 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Τρέχουσες - εξόδου - Τύπος του σκάφους Fully Populated
Σχετικά προϊόντα
ST5R50MTR Image
  • Μέρος#:ST5R50MTR
  • Περιγραφή:IC REG BOOST 5V 0.1A SOT23