Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST5R002B
ST5R002B
ST5R002B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5R002B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5R002B
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 5 OHM 20% 2A 15.24MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5R002B Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 5 OHM 20% 2A 15.24MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74067 pcs Φύλλο δεδομένων ST5R002B DrawingST Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 400 mOhms
R25 ° C 5 Ohms Συσκευασία Bulk
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διάμετρος 0.60" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 2A 0.60" (15.24mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2A