Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST5EX203
ST5EX203
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5EX203 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5EX203
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 57857 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5EX203 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57857 pcs Φύλλο δεδομένων ST-5 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm) Σειρά ST5
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 14 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment