Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST5EX501
ST5EX501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5EX501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5EX501
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 64628 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5EX501 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64628 pcs Φύλλο δεδομένων ST-5 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm) Σειρά ST5
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 14 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment