ST5R33MTR
ST5R33MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5R33MTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5R33MTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG BOOST 3.3V 0.1A SOT23
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5R33MTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG BOOST 3.3V 0.1A SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82549 pcs Φύλλο δεδομένων ST5R00 Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 0.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V τοπολογία Boost
σύγχρονη ανορθωτή No Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λειτουργία Step-Up Συχνότητα - Αλλαγή 150kHz
Λεπτομερής περιγραφή Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 100mA SC-74A, SOT-753 Τρέχουσες - εξόδου 100mA