Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30L06G
STTH30L06G
STTH30L06G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30L06G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30L06G
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30L06G Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55234 pcs Φύλλο δεδομένων STTH30L06
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.55V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A Χωρητικότητα @ VR, F -