Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30R02DJF-TR
STTH30R02DJF-TR
STTH30R02DJF-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30R02DJF-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30R02DJF-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GP 200V 30A POWERFLAT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30R02DJF-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GP 200V 30A POWERFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73337 pcs Φύλλο δεδομένων STTH30R02DJF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.15V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerFlat™ (5x6)
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerVDFN Αλλα ονόματα 497-12869-2
STTH30R02DJFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A