Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30L06G-TR
STTH30L06G-TR
STTH30L06G-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30L06G-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30L06G-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30L06G-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40041 pcs Φύλλο δεδομένων STTH30L06
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.55V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα 497-6090-1
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A