Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30ACS06W
STTH30ACS06W
STTH30ACS06W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30ACS06W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30ACS06W
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO247-2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30ACS06W Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO247-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72279 pcs Φύλλο δεδομένων STTH30ACS06W
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.4V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-2
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 55ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2 Αλλα ονόματα 497-16330-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-247-2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A Χωρητικότητα @ VR, F -