Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30AC06FP
STTH30AC06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30AC06FP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30AC06FP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30AC06FP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80477 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.95V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FPAC
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά ECOPACK®
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220FPAC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A