Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS5H100BY-TR
STPS5H100BY-TR
STPS5H100BY-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS5H100BY-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS5H100BY-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS5H100BY-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159271 pcs Φύλλο δεδομένων STPS5H100-Y
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 730mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα 497-12342-2
STPS5H100BYTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 5A Surface Mount DPAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A