Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS5L60S
STPS5L60S
STPS5L60S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS5L60S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS5L60S
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS5L60S Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177105 pcs Φύλλο δεδομένων STPS5L60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 520mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 497-8487-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 5A Surface Mount SMC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 220µA @ 60V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αριθμός μέρους βάσης STPS5L60
Σχετικά προϊόντα
STPS5L60 Image
  • Μέρος#:STPS5L60
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD
  • Σε απόθεμα:95858
STPS5H100H Image
  • Μέρος#:STPS5H100H
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 100V 5A IPAK
  • Σε απόθεμα:72875
STPS60L30CW Image
  • Μέρος#:STPS60L30CW
  • Περιγραφή:DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247-3
STPS5L60SY Image
  • Μέρος#:STPS5L60SY