Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS5L60RL
STPS5L60RL
STPS5L60RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS5L60RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS5L60RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS5L60RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 182206 pcs Φύλλο δεδομένων STPS5L60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 520mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 5A Through Hole DO-201AD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 220µA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A