Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS5L40
STPS5L40
STPS5L40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS5L40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS5L40
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS5L40 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204856 pcs Φύλλο δεδομένων STPS5L40
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Αλλα ονόματα 497-12672-3
STPS5L40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 40V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A