Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS4S200UF
STPS4S200UF
STPS4S200UF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS4S200UF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS4S200UF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMBFLAT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS4S200UF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMBFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 266982 pcs Φύλλο δεδομένων STPS4S200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 870mV @ 4A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBflat
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά ECOPACK®
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 497-15321-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 200V 4A Surface Mount SMBflat
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 4A