STD10NF30
STD10NF30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD10NF30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD10NF30
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD10NF30 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93077 pcs Φύλλο δεδομένων STD10NF30
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 330 mOhm @ 5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 103W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 780pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 10A (Tc) 103W (Tc) Surface Mount DPAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)