STD10LN80K5
STD10LN80K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD10LN80K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD10LN80K5
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 800V 8A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD10LN80K5 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 800V 8A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66334 pcs Φύλλο δεδομένων STD10LN80K5
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά MDmesh™ K5
Rds On (Max) @ Id, Vgs 630 mOhm @ 4A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 110W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 8A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)