STD100NH03LT4
STD100NH03LT4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD100NH03LT4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD100NH03LT4
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 60A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD100NH03LT4 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 60A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71983 pcs Φύλλο δεδομένων STD100NH03L
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 30A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4100pF @ 15V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 77nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 60A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)