STD10NM60N
STD10NM60N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD10NM60N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD10NM60N
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 10A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD10NM60N Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 10A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61863 pcs Φύλλο δεδομένων STx10NM60N
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 70W (Tc)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα 497-10021-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 19nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 10A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)