STD10PF06-1
STD10PF06-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD10PF06-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD10PF06-1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET P-CH 60V 10A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD10PF06-1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET P-CH 60V 10A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58631 pcs Φύλλο δεδομένων STD10PF06
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 40W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-12781-5
STD10PF06-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 21nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 60V 10A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)