Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT75GN60LDQ3G
APT75GN60LDQ3G
APT75GN60LDQ3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT75GN60LDQ3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT75GN60LDQ3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 155A 536W TO264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT75GN60LDQ3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 155A 536W TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11814 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT75GN60LDQ3(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 75A Test Condition 400V, 75A, 1 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 47ns/385ns εναλλαγή Ενέργειας 2500µJ (on), 2140µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 [L] Σειρά -
Ισχύς - Max 536W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Αλλα ονόματα APT75GN60LDQ3GMI
APT75GN60LDQ3GMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 485nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 155A 536W Through Hole TO-264 [L] Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 225A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 155A