Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT75GN120LG
APT75GN120LG
APT75GN120LG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT75GN120LG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT75GN120LG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 200A 833W TO264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT75GN120LG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 200A 833W TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7890 pcs Φύλλο δεδομένων APT75GN120(B2,L)(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Test Condition 800V, 75A, 1 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/620ns εναλλαγή Ενέργειας 8620µJ (on), 11400µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 [L] Σειρά -
Ισχύς - Max 833W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Αλλα ονόματα APT75GN120LGMI
APT75GN120LGMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 425nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 200A 833W Through Hole TO-264 [L] Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 225A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 200A