Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT75GN120J
APT75GN120J
APT75GN120J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT75GN120J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT75GN120J
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 124A 379W SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT75GN120J Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 124A 379W SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4849 pcs Φύλλο δεδομένων APT75GN120J
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Σειρά - Ισχύς - Max 379W
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα APT75GN120JG
APT75GN120JG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4.8nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 124A 379W Chassis Mount ISOTOP® Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 124A Διαμόρφωση Single