Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT75GN120B2G
APT75GN120B2G
APT75GN120B2G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT75GN120B2G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT75GN120B2G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 200A 833W TMAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT75GN120B2G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 200A 833W TMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6228 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT75GN120(B2,L)(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Test Condition 800V, 75A, 1 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 60ns/620ns εναλλαγή Ενέργειας 8045µJ (on), 7640µJ (off)
Σειρά - Ισχύς - Max 833W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Variant
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 425nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 200A 833W Through Hole
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 225A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 200A