Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT75GT120JU2
APT75GT120JU2
APT75GT120JU2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT75GT120JU2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT75GT120JU2
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 100A 416W SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT75GT120JU2 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 100A 416W SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3711 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT75GT120JU2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227
Σειρά - Ισχύς - Max 416W
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 5.34nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 100A 416W Chassis Mount SOT-227 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A Διαμόρφωση Single