APT70SM70B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT70SM70B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT70SM70B
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MOSFET - SIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT70SM70B Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 3982 pcs Φύλλο δεδομένων APT70SM70(B,S)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA
Vgs (Max) +25V, -10V Τεχνολογία SiCFET (Silicon Carbide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 32.5A, 20V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 125nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 700V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 700V 65A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)