APT6M100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT6M100K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT6M100K
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 6A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT6M100K Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 6A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT6M100K
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 [K] Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 Ohm @ 3A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 225W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα APT6M100KMI
APT6M100KMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1410pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 43nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 6A (Tc) 225W (Tc) Through Hole TO-220 [K]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)