Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT68GA60LD40
APT68GA60LD40
APT68GA60LD40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT68GA60LD40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT68GA60LD40
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 121A 520W TO-264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT68GA60LD40 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 121A 520W TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8528 pcs Φύλλο δεδομένων APT68GA60x(2)D40
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 40A Test Condition 400V, 40A, 4.7 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 21ns/133ns εναλλαγή Ενέργειας 715µJ (on), 607µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 [L] Σειρά POWER MOS 8™
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 22ns Ισχύς - Max 520W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 198nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 600V 121A 520W Through Hole TO-264 [L] Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 202A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 121A