Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT70GR120J
APT70GR120J
APT70GR120J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT70GR120J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT70GR120J
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 112A 543W SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT70GR120J Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 112A 543W SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5019 pcs Φύλλο δεδομένων APT70GR120J
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 70A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227
Σειρά - Ισχύς - Max 543W
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 7.26nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 1200V 112A 543W Chassis Mount SOT-227
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 112A