APT1003RBLLG
APT1003RBLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT1003RBLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT1003RBLLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 4A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT1003RBLLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 4A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4589 pcs Φύλλο δεδομένων APT1003R(B,S)LL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 2A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 139W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 694pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 34nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 4A (Tc) 139W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)