APT10090BFLLG
APT10090BFLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT10090BFLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT10090BFLLG
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT10090BFLLG Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10092 pcs Φύλλο δεδομένων APT10090(B,S)FLL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 1969pF @ 25V
Τάσης - Ανάλυση TO-247 [B] Vgs (th) (Max) @ Id 950 mOhm @ 6A, 10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά POWER MOS 7®
Κατάσταση RoHS Tube Rds On (Max) @ Id, Vgs 12A (Tc)
Πόλωση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή APT10090BFLLG Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 71nC @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5V @ 1mA FET Χαρακτηριστικό N-Channel
Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 1000V (1kV) 12A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) -
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1000V (1kV)
Λόγος χωρητικότητα 298W (Tc)