APT10035B2LLG
APT10035B2LLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT10035B2LLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT10035B2LLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT10035B2LLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4751 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT10035(B2,L)LL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-MAX™ [B2] Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 14A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 690W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Variant
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5185pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 186nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 28A (Tc) 690W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2] Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)