APT10021JLL
APT10021JLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT10021JLL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT10021JLL
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT10021JLL Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1463 pcs Φύλλο δεδομένων APT10021JLLPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 210 mOhm @ 18.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 694W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9750pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 395nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 37A (Tc) 694W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)
Σχετικά προϊόντα
APT-CNOC Image
  • Μέρος#:APT-CNOC
  • Κατασκευαστές:Altech Corporation
  • Περιγραφή:PANEL THERMOSTAT NO COOL CEL 10A