APT10035B2FLLG
APT10035B2FLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT10035B2FLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT10035B2FLLG
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT10035B2FLLG Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4299 pcs Φύλλο δεδομένων APT10035(B2,L)FLL(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 5185pF @ 25V
Τάσης - Ανάλυση T-MAX™ [B2] Vgs (th) (Max) @ Id 370 mOhm @ 14A, 10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά POWER MOS 7®
Κατάσταση RoHS Tube Rds On (Max) @ Id, Vgs 28A (Tc)
Πόλωση TO-247-3 Variant Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή APT10035B2FLLG Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 186nC @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5V @ 2.5mA FET Χαρακτηριστικό N-Channel
Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 1000V (1kV) 28A (Tc) 690W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2] Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) -
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1000V (1kV)
Λόγος χωρητικότητα 690W (Tc)