SN74F245NG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F245NG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F245NG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F245NG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149279 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm)