SN74F253N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F253N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F253N
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DUAL 1-OF-4 SEL/MUX 16-DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F253N Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 166190 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-PDIP Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα 296-3574-5
SN74F253NE4
SN74F253NE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 2 x 4:1 16-PDIP
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA Κύκλωμα 2 x 4:1