SN74F257D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F257D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F257D
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC QUAD 2:1 DATA SEL/MUX 16-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F257D Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 180194 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 296-1555
SN74F257DE4
SN74F257DE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA Κύκλωμα 4 x 2:1