SN74F253NSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F253NSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F253NSR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC SELECTOR/MUX DUAL 1OF4 16SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F253NSR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4747 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SO Σειρά 74F
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 2 x 4:1 16-SO
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA Κύκλωμα 2 x 4:1