SN74F245DBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F245DBR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F245DBR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F245DBR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198840 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP Σειρά 74F
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-3571-2
SN74F245DBRE4
SN74F245DBRE4-ND
SN74F245DBRG4
SN74F245DBRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Αριθμός μέρους βάσης 74F245