SN74F245DW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74F245DW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74F245DW
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74F245DW Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120162 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC Σειρά 74F
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-1181-5
SN74F245DWE4
SN74F245DWE4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Αριθμός μέρους βάσης 74F245
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SN74F245DBR
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
  • Σε απόθεμα:198840
  • Μέρος#:SN74F245DWG4
  • Σε απόθεμα:119770
  • Μέρος#:SN74F245DWRG4