Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > MJS-51PL79
MJS-51PL79
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJS-51PL79 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJS-51PL79
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 429 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJS-51PL79 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429 pcs Φύλλο δεδομένων
Αλλα ονόματα 097292-0002 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 51 τοποθέτηση Τύπος -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header 51 position τρέχουσα Αξιολόγηση -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJS-10PL79
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:MICRO
  • Σε απόθεμα:458
  • Μέρος#:MJSB-10PH002
  • Σε απόθεμα:1399
  • Μέρος#:MJS-24PL80
  • Σε απόθεμα:463
  • Μέρος#:MJS-10SH2
  • Σε απόθεμα:804
  • Μέρος#:MJS-10PH1
  • Σε απόθεμα:808
  • Μέρος#:MJS13
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE SP3T 100MA 12V
  • Μέρος#:MJS-24PL85
  • Σε απόθεμα:552
  • Μέρος#:MJS-10PL84
  • Σε απόθεμα:739
MJS12R Image
  • Μέρος#:MJS12R
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE SPDT 100MA 12V
  • Μέρος#:MJS-51PL81
  • Σε απόθεμα:363
MJS22R Image
  • Μέρος#:MJS22R
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE DPDT 100MA 12V
  • Μέρος#:MJS 750-R
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG