Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > MJS-50PL80
MJS-50PL80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJS-50PL80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJS-50PL80
In Stock 422 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJS-50PL80 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 422 pcs Φύλλο δεδομένων
Αλλα ονόματα 097292-0003 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header 50 position τρέχουσα Αξιολόγηση -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJS13R
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE SP3T 100MA 12V
  • Σε απόθεμα:5553
  • Μέρος#:MJS 750
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
MJS12 Image
  • Μέρος#:MJS12
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE SPDT 100MA 12V
  • Μέρος#:MJS-24PL85
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:MICRO
  • Σε απόθεμα:552
MJS12R Image
  • Μέρος#:MJS12R