Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > MJS-24PL80
MJS-24PL80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJS-24PL80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJS-24PL80
In Stock 463 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJS-24PL80 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 463 pcs Φύλλο δεδομένων
Αλλα ονόματα 097334-0001 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header 24 position τρέχουσα Αξιολόγηση -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJS 7-R TR
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 7A 250VAC 2AG