Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > MJS-10PL79
MJS-10PL79
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJS-10PL79 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJS-10PL79
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
In Stock 458 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJS-10PL79 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 458 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη - Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει - Σειρά MJS
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα -
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 097332-0001 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων - Ύψος μόνωσης -
Χρώμα μόνωσης - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header 10 position τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJS 6
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 6A 250VAC 2AG
  • Σε απόθεμα:4229
  • Μέρος#:MJS 7
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 7A 250VAC 2AG
  • Μέρος#:MJS-24PL80
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:MICRO
  • Σε απόθεμα:463
  • Μέρος#:MJS 7-R
  • Μέρος#:MJS 750
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
  • Μέρος#:MJS 6-R TR
  • Μέρος#:MJS 6-R
  • Μέρος#:MJS 750-R