Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > MJS-24PL85
MJS-24PL85
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MJS-24PL85 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MJS-24PL85
In Stock 552 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MJS-24PL85 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 552 pcs Φύλλο δεδομένων
Αλλα ονόματα 097334-0010 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header 24 position τρέχουσα Αξιολόγηση -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MJS 750-R
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
  • Σε απόθεμα:304609
  • Μέρος#:MJS 7-R
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 7A 250VAC 2AG
  • Μέρος#:MJS-26PL79
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:MICRO
  • Σε απόθεμα:601
  • Μέρος#:MJS-51PL81
  • Σε απόθεμα:363
MJS12 Image
  • Μέρος#:MJS12
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH SLIDE SPDT 100MA 12V
  • Μέρος#:MJS 750-R TR