Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2B-3R3-R
UP2B-3R3-R
UP2B-3R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2B-3R3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2B-3R3-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 6.5A 12.8 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2B-3R3-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 6.5A 12.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70093 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-4077-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 12.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 12.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 5.1A