Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2B-820-R
UP2B-820-R
UP2B-820-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2B-820-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2B-820-R
Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2B-820-R Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83836 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση -
Χρήση Unshielded Τύπος Wirewound
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) Σειρά UNI-PAC™
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Ακροαματικότητα -
Πόλωση Nonstandard Άλλα ονόματα 283-4081-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UP2B-820-R Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Τύπος υλικού 82µH Συχνότητα - Test -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 223.5 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 223.5 mOhm Max Nonstandard
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Διάμετρος - Ώμος -
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 100kHz
Αντίσταση DC (DCR) 1.03A τρέχουσα Αξιολόγηση 1.34A