Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2C-100-R
UP2C-100-R
UP2C-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2C-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2C-100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.61A 28.3 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2C-100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.61A 28.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων UP2C Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ 2C Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-4230-2
UP2C-100
UP2C-100-ND
UP2C-100-R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.61A 28.3 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 28.3 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 3.61A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.94A