Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2B-331-R
UP2B-331-R
UP2B-331-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2B-331-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2B-331-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 330UH 676MA 878.3 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
550 pcs1100 pcs2750 pcs5500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2B-331-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 330UH 676MA 878.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89918 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1081-2
UP2B-331
UP2B-331-ND
UP2B331R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 676mA 878.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 878.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 676mA Τρέχουσες - Κορεσμός 510mA